Specialus pasiūlymas

Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

Netiesioginės kompozito restauracijos. Lekt. Marija Žitkevičiūtė-Puteris

2023-01-14 @ 10:00 - 18:00 EET

400,00€

Vienos dienos kursai, skirti bendros praktikos gydytojams odontologams, gydytojams odontologams ortopedams bei odontologijos studentams. Bendros praktikos odontologas yra pirmasis ir paskutinis gydytojas nuolat bendradarbiaujantis su pacientu. Terapeuto kompetencija, žinios ir įgūdžiai yra itin reikšmingi, siekiant patenkinti paciento lūkesčius, bet tuo pačiu, užtikrinti burnos ir kramtymo aparato funkcijos sveikatą. Šiuose mokymuose didelis dėmesys skiriamas paciento ištyrimui, jo paruošimui, sąkandžio ir smilkininio apatinio žandikaulio sąnario būklės vertinimui, gydymo planavimui ir lengvai komunikacijai tiek su pacientu, tiek su kolegomis gydytojais ir dantų technikais. Kurso tikslas yra palengvinti gydytojo odontologo kasdienybę. Taupyti darbo laiką ir energiją. Naudotis viena sistema nuo pasiruošimo iki darbo užbaigimo. Suprasti medžiagos panaudojimą laboratorijoje ir prognozuoti būsimus rezultatus.

Programa:

10:00 – 12:00 teorija

 • Netiesioginių restauracijų indikacijos : Endodontiškai gydyti dantys, didelės apimties II, IV, MOD, kai tiesioginis plombavimas itin sudėtingas. Žymus vainiko aukščio praradimas, kai planuojama keisti VDO.
 • Netiesioginių restauracijų planavimas: konsultacijos eiga, rentgeno diagnostika gydymo kokybei vertinti.
 • Foto dokumentacija prieš gydymą komunikacijai su dantų techniku.
 • Objektyvi apžiūra. Karieso gydymas, kulties atstatymas po endodontinio gydymo.
 • Gilaus marginalinio krašto iškėlimas ar chirurginis vainiko išilginimas.
 • Papildomų duomenų surinkimas laboratorijai. Vaškavimas ir silikoninis skaidrus raktas laikinai restauracijai.
 • Preparacija, laikina restauracija, cementavimas pašildytu kompozitu, okliuzijos patikrinimas ir poliravimas

12:00 – 12:30 praktinis darbas

 • Silikoninio rakto gamyba, restauracijos preparacija

12:30 – 13:30 pietūs

13:30 – 16:00 praktinis darbas

 • Restauracijos gaminimas, apdirbimas, poliravimas

16:00 – 16:30 kavos pertrauka

16:30 – 18:00 praktinis darbas

 • Restauracijos cementavimas, galutinis poliravimas

Apie kursus:

Bendros praktikos gydytojai odontologai savo kasdieninėje praktikoje dažnai susiduria su plombavimu tiek priekinių, tiek šoninių dantų srityse. Gana dažnai defektai būna itin dideli net jau ir po endodontinio gydymo. Tokių defektų tiesioginis plombavimas burnoje užima labia daug laiko, pastangų ir reikalauja tvirtų anatominių žinių atkuriant okliuzinį dantų paviršių.

Endodontiškai gydytų dantų, dėl didesnės skilimų rizikos, palikti su tiesiogine kompozito restauracija apskritai nerekomenduojama. Kompozitas dėl savo fizikinių savybių yra labai artimas natūraliems dantų audiniams, jų nusidevėjimui. Netiesioginis jo panaudojimas dantų restauravime leidžia tikslingiau išnaudoti gydytojo darbo laiką, atkurti taisiklingą kramtomojo paviršiaus anatomija, apaugoti endodontiškai gydytus dantis nuo skilimų. Labotarorijoje sluoksniuota ir presuota kompozito restauracija yra atkurta pagal natūralius anatominius dentino ir emalio audinius, atitinka fizikines jų savybes. Sumodeliuota restauracija sukietinama dar nedalyvaujant danties surišimo sistemai, o tai suteikia ilgaamžiškumo pranašumą lyginant su tiesiogine kompozito restauracija. Viena kompozito sistema naudojama danties paruošimui, restauracijos gaminimui, cementavimui, esant poreikiui – korekcijoms.

Apie lektorę

Marija Žitkevičiūtė-Puteris: gydytoja odontologė, studijas baigusi Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete 2015 m., tais pačiais metais stažuotę atlikusi D’Annunzio University of Chieti–Pescara. 2021 m. tapo absolvente prestižinėje Amerikos Dawson akademijoje. Gydytoja įsitikinusi, kad atidžiai planuojamas gydymas turi būti konservatyvus ir paciento problemos sprendžiamos komandoje su kitų sričių specialistais. Tačiau svarbu yra ne tik planuoti, kur pacientą nusiųsti, bet nuo pat pradžių suvokti, kokiu tikslu pacientą reikia papildomai konsultuoti, koks bus sekantis etapas, koks bus galutinis rezultatas ir, kas yra atsakingas už kiekvieno kompleksinio atvejo pilną užbaigimą ir sekimą. Dėl šių priežasčių gydytoja itin daug dėmesio skiria kompetencijoms įgyti. Dalyvauja įvairiuose praktikiniuose kursuose, kur gilina žinias restauracinio gydymo tema nuo kompozito iki keramikos priekinių ir šoninių dantų grupėse. Įgytos žinios leidžia pasiekti paciento poreikius ir gydymo rezultatus užtikrinančius įvairius gydymo planus.

Bilietai

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilietai nebepasiekiami

Details

Date:
2023-01-14
Time:
10:00 - 18:00 EET
Cost:
400,00€
Website:
www.baed.lt/mokymai/netiesiogines-kompozito-restauracijos-marija-zitkeviciute- Puteris-20230114

Organizer

BAED

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *