Specialus pasiūlymas

PagrindinisApie Mus

Padedame mylėti savo darbą

BAED (Baltic Academy of Esthetic Dentistry) – sparčiausiai auganti odontologų bei su odontologija susijusių profesionalų bendruomenė. Labai džiaugiamės, kad mumis pasitiki jau daugiau nei 2000 odontologų!

Didžiausią dėmesį BAED kursuose kreipiame į dalyvių praktinių įgūdžių tobulinimą, kad atliekamos procedūros darbe nekeltų streso, o teiktų malonumą jums bei pasitenkinimą jūsų pacientams.

Augame kartu su jumis

Sparčiausias kelias į sėkmę Odontologijos srityje!

894
Valandų mokymų
2020
Dalyvių
298
Renginiai
16
Lektorių
Kodėl verta rinktis BAED kursus?

Išskirtinis dėmesys praktiniams įgūdžiams

Tikime, kad praktiniai darbai ant fantomų galvų kursų metu yra geriausias būdas mokytis, kuris padeda formuoti jūsų “raumenų” atmintį leidžiantis dalyviams išmoktus įgūdžius iškarto taikyti darbe.

Nuoširdi ir nešališka informacija

BAED yra nepriklausomas mokymų centras - nei BAED nei lektoriai negauna jokios kitos materialinės naudos iš trečiųjų asmenų (pvz. medžiagų gamintojų) už organizuojamus mokymus, todėl visa kursų metu pateikiama informacija yra nuoširdi ir nešališka.

Prioritetas - minimaliai invazyvus gydymas

Kursų metu mokomės praktiškai patikrintus ir išbandytus metodus kaip mažiausiai pažeidžiant natūralius audinius atkurti funkciją atliekančią natūralią dantų formą ar nechirurgiškai gydyti minkštuosius audinius.

Individualus dėmesys kiekvienam

Praktinių kursų metu dirbame mažose grupėse iki 12 asmenų. Kiekvieno mokymosi procesas - skirtingas, tad atsakingai žiūrime į kursų dalyvių poreikius ir stengiamės, kad lektoriai suteiktų asmeninio dėmesio iškilus problemai, neaiškumui ar klausimui.

Kokybiškas mokymasis

Esame vienintėlis specializuotas mokymų centras Baltijos šalyse galintis pasiūlyti 12 darbo vietų su fantomų galvomis, specialiai pritaikytais ir pagamintais žandikauliais bei dantų defektais. Kursų metu naudojame kokybiškas medžiagas, su kuriomis kiekvieną dieną dirbą mūsų lektoriai.

Didelis mokymų pasirinkimas

Organizuojame bent po šešis kursus per mėnesį, tad nesudėtingai išsirinksite jus dominančius mokymus artimiausiu metu.

MES ESAME ČIA PADĖTI

Jei ieškote naujų žinių ir norite tobulėti!
Individualus dėmesys kiekvienam dalyviui
Inovatyvus požiūris į odontologijos švietimą
Patys kuriame mokymų programas bei užduotis gydytojams
Seminaruose ir kursuose kartu kuriame draugišką ir saugią aplinką mokytis